Navodila

za sodelovanje na 3. MEDNARODNI KONFERENCI “Pokrajina in trajnostni razvoj”, ki jo organizira Društvo učiteljev geografije Slovenije (DUGS).

Zadnji dan za oddajo prispevka ter navedbo oblike predstavitve je 25. februar 2021. Pošljite ga na info@drustvo-dugs.si.

S prijavo na konferenco in oddajo prispevka avtorji soglašajo z objavo njihovega imena, priimka, inštitucije, naslova in povzetka na spletni strani in v tiskanih gradivih konference.

Navodila avtorjem prispevkov. NAVODILA

Predloga, za pisanje prispevka. PREDLOGA

Soglasje za objavo prispevka. SOGLASJE

Avtorje referatov prosimo, da nam elektronske prosojnice (PPT) pošljete do 15. 4. 2021, da se izognemo morebitnim tehničnim zapletom.

Avtorje plakatov prosimo, da nam plakate pošljete do 15. 4. 2020 na naslov: Osnovna šola Vodice, za Andrejo Bečan, Ob šoli 2, 1217 Vodice.